Co je dobré vědět

!! Pokud se cítíte ztraceni, využijte mojí Malé blogové GPS, ve které vysvětlím, jak se na blogu orientovat !!

Tento článek kupodivu netvořím jen proto, že je to docela cool, ale proto, že mi taková věc přijde děsně užitečná; eliminuje pak výkřiky typu "ta řasenka, cos ji vychválila, mi neudělala půlmetrový řasy!". Mít rozdílné názory na produkty a rozdílné oblíbence je samozřejmě normální a je to super věc, protože pak nás výrobci zásobují dalšími novými výrobky a my máme pořád chuť zkoušet něco nového, netradičního a nechat se inspirovat, ale člověk prostě nemůže čekat, že krém na mastnou pleť bude dělat dobrotu jeho suché. 

Je to tedy taková charakteristika mě, resp. mých tělesných částí, které pro vás můžou být relevantní při čtení mých recenzí :)

A protože ryba páchne od hlavy, vezmu to i já seshora dolů:

Vlasy - dlouhodobě barvené, husté ale jemné se sklonem k lámání (pouze konečky, nikoliv délky). Bez výrazného maštění.

Pleť - smíšená (normální s mastnou T-zónou), neproblematická. V určitých částech roku trpím na pihy a černé tečky. Odstín pleti - nejsvětlejší (upíří), v létě o půlodstín/odstín tmavší.

Řasy - přirozeně středně dlouhé a poměrně husté. Černé, světlé konečky.

Oči - mírně mění barvu v průběhu roku (zelená-šedá-modrá), většinu času modré; v líčení preferuji ledové odstíny nad teplými (modrá, zelená, stříbrná, šedá, fialová, atd.)

Nehty - tragické. Křehké, lámavé a se sklonem k třepení. Nehtové lůžko užší, obvykle nosím přírodní a delší manikúru. 

Vůně - nejraději mám výraznou, sladkou, ale silně kořeněnou, nebaví mě kyselé a příliš jemné vůně; neodolám vůni kokosu, malin, kiwi, skořici a grapefruitu. U tělových produktů preferuji krémové, "hutné" (kokos, čokoláda, ořechy, atd.) nad lehkými ovocnými.